"Logowygibasy"

to ogólnorozwojowe, grupowe zajęcia

dla dzieci

w wieku od 1,5 roku do 4 lat

Struktura zajęć dokładnie przemyślana i zaplanowana tak, żeby zaangażować każdy zmysł.


To mieszanka aktywności ruchowych, słuchowych, wzrokowych, ćwiczeń buzi i języka, zabaw z muzyką, ćwiczeń małej i dużej motoryki.


Twoje dziecko nie musi mówić, żeby uczestniczyć w zajęciach. Zajęcia mają na celu m.in. stymulowanie rozwoju mowy, a nie powtarzanie czy aktywne mówienie. Nie stawiamy dziecka przed koniecznością mówienia. Każdy maluch robi to, na co jest gotowe. Uczestniczenie przez obserwacje też wspomaga. Oswaja dziecko z nowymi aktywnościami, żeby potem kiedy poczuje się bezpiecznie , dołączyć aktywnie.


Na zajęciach jesteś razem z z dzieckiem, dlatego oprócz tego, że korzystacie wspólnie z zajęć możecie jako rodzice inspirować się pomysłami na zabawy w domu.

Zajęcia to miks zabaw, a każda z nich zahacza

o inny zmysł wspierając rozwój Twojego malucha całościowo i pokazując Ci co możesz robić w domu, żeby również wspierać rozwój.

1) Ćwiczenia buzi i języka

Poznacie bezcenne pomysły na zabawy, w których maluch uczy się różnych ćwiczeń buzi.

2) Zabawy angażujące motorykę małą i dużą

Żeby dziecko mogło panować nad językiem musi również panować na całym swoim ciałem. Dlatego tak ważne są ćwiczenia ruchowe.

3) Zabawy słuchowe, oddechowe, muzyczne.

Wszystkie zmysły są ważne dla rozwoju mowy, ale niektóre są po prostu niezbędne. Dlatego taki nacisk na zajęciach kładziemy na stymulacje słuchu, wzroku, dotyku. Włączamy też zabawy oddechowe.Tworzymy stałe grupy. Chcemy, aby Twoje dziecko powoli oswajało się z nowym miejscem i innymi dziećmi, dlatego dodatkowym plusem jest stała grupa. To zdecydowanie zwiększa poczucie bezpieczeństwa i poczucie przewidywalności. Dla Twojego dziecka to bezcenne.

Trwają zapisy na SEZON WIOSENNY.

Zapisy tylko do 27 marca!!!

Napisz do nas ⬇️

balonikcentrum.biuro@gmail.com


Nie można dołączyć w trakcie trwania sezonu.


Zapraszamy!


Anna Siarkiewicz i Agata Tudek

logopedki, pedagożki, twórczynie zajęć.

Tel. 574-152-146
Chcesz się zapisać? Skontaktuj się z nami!